larpy zimowe
Dodane przez Powoj dnia Listopad 30 2018 12:15:16
LARPY ZIMOWE


W styczniu 2019 roku będziemy organizować dwa larpy!

„Gospoda Zimowa” – 18-20.01.2019 r. – larp stacjonarny w ogrzewanym obiekcie i najbliższych okolicach. Będzie obejmował wątki towarzysko – kryminalne, mistyczne, przygodowe oraz polityczne. Charakter gry – raczej towarzysko-konwersacyjny, z elementami magii, możliwe elementy walki.
CENA: 450zł
MIEJSCE: Dom nad Srebrną Rzeką
DOJAZD: Autokar podstawiony do Wrocławia
MINIMALNY WIEK: 14 lat
INFORMACJE FABULARNE: Antyczne państwo Ofir, okolice jednego z miast-państw, Messyna. Na ziemiach bogatego właściciela ziemskiego, w pewnej gospodzie organizowane są coroczne obchody związane z zimowym świętem. Zaproszeni są przede wszystkim znajomi i przyjaciele rodziny, ale wieść niesie, że przybędzie też możny gość z Senatu. Jednak w taki wieczór jak ten drzwi karczmy są otwarte dla każdego kto zechce szukać schronienia, nie ważne czy będzie to bogaty kopiec czy obdarty wagabunda. To święto jednak będzie wyjątkowe i zapadnie na długie lata w pamięć wszystkich obecnych...

„Przetrwaj!” - 25-27.01.2019 r. – larp terenowy, wymagający fizycznie, z elementami survivalu, w trybie pvp czyli nastawiony na bezkompromisową walkę przeciwnych oddziałów. Główny wątek gry będzie oscylował wokół spraw mistycznych, z wojną i polityką w tle.
CENA: 350zł
MIEJSCE: Srebrna Góra
MINIMALNY WIEK: 16 lat
INFORMACJE FABULARNE: Wśród wysokich szczytów gdzie hula zimowy wiatr rozgrywa się niebezpieczna gra. Ten kto zwycięży otrzyma bardzo potężną broń przeciw swemu przeciwnikowi. Jednak największym wrogiem może okazać się nie człowiek po drugiej stronie wyciągniętej broni, a przyjaciel stojący przy twoim boku w szyku. Jak wiele poświecisz by wygrać?


Formularz do zgłoszenia udziału znajdziecie TUTAJ.
Zapraszamy też do śledzenia wydarzenia na facebooku w celu uzyskania większej ilości informacji.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym info@silberberg.pl