aktualizacja 2017
Dodane przez Yngvild dnia Marzec 24 2017 06:18:35


W tym roku wiele się zmienia na stronie "Silbera", dlatego też podstawowa aktualizacja kazała tak długo na siebie czekać. W tym roku nie wskazujemy aktualizowanych działów - gdyż wszystkie strony w mniejszym lub większym stopniu uległy zmianie.

Największą zmianą jest powstanie PEŁNEJ WERSJI OPISU ŚWIATA - wersja ta będzie sukcesywnie powiększana, uzupełniana i ozdabiana, a finalną formę na rok 2017 przyjmie przed pierwszymi larpami.

Ze względu na trwającą wciąż grę strategiczną, która ma decydujące znaczenie dla wydarzeń w świecie gry, tym razem nie wprowadziliśmy daleko idących nowych rozdziałów historii. Tym razem - to Wy tę historię musicie napisać :) Choć fakt jednak, że w niektórych przypadkach przyjęliśmy najbardziej prawdopodobną wersję zdarzeń i wybiegliśmy nieco w przyszłość.
Gra strategiczna trwa w wersji wirtualnej na forum "Karczma pod Silberbergiem".
Ale to nie wszystkie zmiany.

W kwietniu pojawią się ANKIETY zgłaszania postaci - będzie w nich bardzo wiele zmian, misje fabularne uległy bowiem poważnym przeobrażeniom.

Ale jedną z najpoważniejszych zmian będzie wprowadzenie STAŁYCH POSTACI do świata gry - gra postacią stałą będzie między innymi umożliwiała budowę jej życiorysu, zdobywanie majątku czy innych korzyści oraz trwałe i znaczące zapisywanie się w historii świata gry.
Będą również inne możliwości - ale o tym kiedy nadejdzie czas. Dla stałych postaci będzie bowiem przeznaczony specjalny panel internetowy, którego stanu gotowości można spodziewać się około maja.

Tymczasem życzymy miłej lektury i zachęcamy do zaglądania tutaj co jakiś czas, bowiem tym razem aktualizacja będzie trwać non stop aż do wakacji.

Ekipa Fabularna